И на мен. Честито и на теб.
Може пак да почна да се застоявам по много
Ми да ти кажа, аз преди не се застоявах, но сега май ще се застоявам... Лошо едно23 сега ще стоя повече на компа
няма как
А, не съм разбрал, сори. Не, разбира се, особено новото едно23 ^^
йейй! Малко се забави ама пристигна. Чодясно!
pokaza se
я тихо! няма връщане назад
има backup-и
Това е яко ,че можем да си пишем коментари!
дам
+1 за допълнителен спам инструмент. яко!
Ем без хейт на къде? Иначе съм съгласен с теб!
и на мен ми харесва. едно23 4 лайф! каквото и да значи това.
Това е по-добро
Групи, коментари, споделяне на постове. само албуми дето няма
В следващата версия ще се постарая момчетата да добавят и албуми
хахахаха
Групи и споделяне има и Twitter. За коментарите съм съгласен, но без тях е анархия и не можеш да си спомниш какво си писал преди.
За албуми сме си мислили, но нямат много общо с това, за което вие говорите.
Знам, знам...