Sham
Аз също мисля, че трябва да се направят някакви екстри, защото едно23 е много по-хубаво от конкурентите, но те са по-мобилни някак.
sandprince
@randex в сайта. за блога знам че имало плъгин, искам в едно каре да изведа постовете от едно23 в isavkov.net
Manuel
Мамка му, как мразя да не ми е наред нета, колкото и рядко да се случва. От одеве ме дискънектва и свалям с 5к. Едно23 едва отварям...