Търсене на постове: #едно23

kypidoncheto
Да му се незнае :( скайп нещо си празви бъзици и половината ми абонати ги няма :( и някой хора от едно23 също :(
Бранимир Бонев
bbonev
@bogo, @ladyjoana 4 човека от Търново сме къде? В едно23 ли?
ameli
Преди година на днешната дата публикувах първия си пост в едно23 !
http://ameli.edno23.com/view/post:3508
Руси Веселинов русев
RusiMC
@sandprice TWITTER, а от българските едно23
Йоана Николова
ladyjoana
много ме сърби "едно23" крастата, но да се върна към графика.. до после ;)
kypidoncheto
Първия ми пост във едно23 --> http://kypidoncheto.edno23.com/view/post:74209 мисля че е доста велик и ще си сложа във рамка :) А след малко излизам за сладко ;)
Мануел Симеонов
Manuel
@rhea не ме плаши така, ако знаеш само за каква част от секундата извъртях погледа от едно23 през прозореца навън да видя дали няма сняг, явно не си от Пловдив.
Георги
nickname778
@venom хах точно тука ли те пропъдиха ?!? Представям си как са ти казали "Върви да си говориш глупости с ония микронаркомани от едно23"
Георги
nickname778
@voic4e човече, простотията в едно23, започва и завършва с тебе! Не казвам че няма други прости хора тук, ама ти просто отвяваш конкуренцията....
Дацко Маринов
NjoYko
@GeorgeSG Има нет в банята.. тва едно23 е като дрога :D
kypidoncheto
След всички който съм приименувала от едно23 съм сложила едно23 :D
kypidoncheto
@sandprince както искаш :). Аз не си знаех паролата за едно23 а нещо ми се прееба и се чудих как да си намеря паролата и се оправих :D голяма каша беше (мрън)
Георги
nickname778
Оп пропуснал да съм похваля @Riznlog за светкавичната реакция - вече можете да следите обяви за работа в IТ сферата директно от едно23 - следете : @Orjo :)
Йоана Николова
ladyjoana
и да честит рожден на нашето място за откровения на душата :) едно23 :) все така да е пълно със спамърчета :)
mudisoft
Честито на едно23!!! (party)
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата