@rhea не ме плаши така, ако знаеш само за каква част от секундата извъртях погледа от едно23 през прозореца навън да видя дали няма сняг, явно не си от Пловдив.
@sandprince както искаш . Аз не си знаех паролата за едно23 а нещо ми се прееба и се чудих как да си намеря паролата и се оправих голяма каша беше (мрън)
Оп пропуснал да съм похваля @Riznlog за светкавичната реакция - вече можете да следите обяви за работа в IТ сферата директно от едно23 - следете : @Orjo