_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
mitternacht
Ако само си представите колко любов и приятелства се зародиха тук. Ние никога няма да се забравим.
bgdn
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха.
bgdn
Тъга е по-добро от смях; защото кога е печално лицето, сърцето става по-добро.
bgdn
Всеки от нас носи маски, въпросът е кога ще се откажем от тях и ще бъдем себе си?
bgdn
Влиза разярен римлянин в магазин за дрехи и крещи:
- И откога XL е по-голямо от М, а?!?
cloxy
SDI застраховка на дома от Булстрад - Никога Повече! Как при настъпило застрахователно събитие - наводнение, не ми изплатиха нищо.
https://toshkov.com/sdi-bulstrad/
bgdn
Мисля да направя и аз един абсолютно нов десен проект с цел обединяване на десните. Мисля да пиша партията си Коалиция за Успех и Равенство и да си ходя.
bgdn
"Превантивните мерки, които човек трябва да приложи когато е прост, за да не се разбере са....на първо място да не говори.."
bgdn
"Социализмът никога не пусна корени в Америка, защото бедните виждат себе си не като експлоатиран пролетариат, а като временно смутени (засрамени) милионери"
aviatrix
Не разбирам жените, които си купуват чанти за 500 лева.
До сега не съм чул мъж да каже:
- Тая колко е зле, ама ква чанта има, бате !
bgdn
"Компютърът никога няма да смени човека"
Канибал от Папуа - Нова Гвинея
bgdn
"Всеки си има мечти. Искаме непрекъснато различни неща и когато мечтите ни се сбъднат, веднага идват нови."
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
преди 4 часа