mitternacht
That moment, когато ти звънят по телефона да те питат дали си заинтересуван от някаква свободна позиция. Just because не могат да намерят хора.
notexist
Егати шашавия сън сънувах о.О И все пак искам да се сбъдне част от него! ;д
Bobdweller
От супер много време не бях подхващал да гледам аниме сериозно. Време е за малко Code Geass.
tsonchev
Докато уринирах преди малко, се замислих за живота ми, и си дадох сметка, че не винаги съм бил прав за някои неща. Ще трябва да пренаредя живота си.
mitternacht
Малко ми се пише тъй леко може би
tedo92
Защото за мен работната седмица свърши и мога да си позволя да поработя малко върху своите си неща.
mudisoft
днес обстановката ми беше макло крийпи
dandelion
И естествено фризьорката не ме разбра като казах: "само връхчетата, моля"... пак съм къдрава овца..
sickornot
още само 3 дни и най-после почиивкааа :Д
SaTaSi
Картичка за племенницата ми. Дано и хареса
така че май няма да го гледам тоя сериал независимо, че много се говори за него и има висока оценка
Sep 16 2014, 11:07В началото и аз не го харесах, трябва да изгледаш повече серии, за да го харесаш. Разбира се пак не е гаранция. Но му дай шанс, поне още две три серии виж ;р
Sep 16 2014, 11:22А и първия Доктор не е кой знае какво, Дейвид обаче влюбва ;р
Sep 16 2014, 11:23ако сезоните не са свързани да скипна направо 1-2
Sep 16 2014, 11:40Ми.. Може да прочетеш някъде сбита информация за сезон едно и да скочиш на смяната на доктора примерно
Sep 16 2014, 11:47