Ducky
Всичко беше добре, докато не се погледнах в огледалото и не видях тъмните кръгове под очите си, тогава си дадох сметка, че не съм спала.
Ducky
Заради ремонта на улицата пред нас, вече втори ден нямаме вода, започва да става малко садистично.
mitternacht
Като бях малък си слагах захар в безалкохолното да се разгазира. Минало е толкова време, та сега този факт (свойство на захарта) сякаш ми изглежда... странен.
notexist
Пъъък, забравих да ви се похваля, че в Елхово си спечелих тениска на Кока-Кола. Малко ми е като рокличка, ама е на Кока-Кола! ;д
Да ве, сравнително наскоро получавам СМС от едно момиче с което излизахме от рода - липсваш ми, мисля си за теб, целувки. And I was like - OOookaay....
Aug 30 2014, 17:16та тъй де, добре че после ми драсна че е грешка, щото щеше да е малко сложно
Aug 30 2014, 17:20