notexist
Айде някой да си го купи и да го разпространи, че не ми се чака още седмица и малко ;д
http://www.amazon.com/Doctor-Who-50th-Anniversary-Special/dp/B00FAVRHBE
mitternacht
Утре (с малко късмет) ще махам втори мъдрец (шмуйбъмайката)... Не ми вършат работа, ама растат...
blacksnoopy
Писна ми от филми за супергерои от комикси. Малко почивка да си вземат филмовите студия
belushka20
Seeking a friend for the end of the world... Ужасно тъжен и ми докара кошмари, заклевам се сънувах Апокалипсиса.. Да не говорим че умрях...
Ducky
Кафе-едно от малкото неща, които биха ме накарали да се усмихна без причина. (:
notexist
Аз такова, преча ли ви?! ;д
notexist
Кери ми хареса, очаквах малко повече психарии и кървища, но не беше лош. Даже беше твърде приятен за окото, имайки предвид, че не трябваше да е.
specter
Guys, с екипа ми на Startup Weekend Пловдив имаме нужда от малко помощ, ако можете попълнете тази анкета.
https://lexpert.wufoo.com/forms/fivefavcom/
joronedelchev
"Терафлу усилена формула" в превод означава "досега не слагахме никакъв парацетамол, сега решихме да пробваме с малко и да рекламираме пак".
е, ест. че има, ама повечето са хубави
Nov 15 2013, 17:34циците им са малки, иначе моделките са красиви
Nov 15 2013, 17:55Говорим за моделите като рокли, не като моделки
Nov 15 2013, 18:05перфе са си, цици та цици ;дд
Nov 15 2013, 18:39Ахаха нали има цици, какво по-важно
Nov 15 2013, 18:56