_e7
Какво е най-важното нещо, което сте научили в живота си?
Bobdweller
Мисля да прослушам новия албум на Trivium и да поиграя малко Rayman Origins на Vita-та преди лягане! ^^
notexist
Саааамо малко се посмях :Д
notexist
За секунда се бях объркала и за малко да сложа пачната аваст антивирус ;д
belushka20
Самотна вечер в квартирчето :/ Квартетката още не е пристигнала, а кучето ми е стресирано и не излиза от изпод леглото :/ Daym..
Ethernet
Лигавих се малко с колата, пусти песове не ме оставиха на мира ...