belushka20
Ох.. много малко остана докато започнем университета.. хем ми се ходи, хем ще ми липсва любимото човече. Лека полека, почвам да го осъзнавам :/
eMkyyy
Аааа десния ксенон е изгорял аааааааааааа :@ :@ :@ .
mitternacht
Доигра ми се Ред Алерт. 2, разбира се.
_e7
защо момичетата правят този sidecut
Ducky
Твърдо реших от днес нататък да спра да раста и да остана емоционално нестабилен тийнейджър за винаги!
_e7
Неква мутра отишла да се татуира и казва: - Искам да ми татуираш един плаж - вълничките да се виждат,сърфистчета, мацки ама всичките хубави, чадъри да има,
belushka20
Имах гостенче преди малко ^_^
Драмата е във въпроса дали ще ги изяде! Е туй е истинското изпитание за една любов
Sep 23 2013, 21:20Хахяха
Sep 23 2013, 22:53хапнал е малко, но не ги е изял всичките... наистина съчувствам на момчето
Sep 24 2013, 10:00