720N43V
Гледах едни логове и погледнах и датата и се замислих че тези логове са верни. Наистина съм много зле...Щом успях да се хвана на най-тъпата лъжа и да й повярвам
SaTaSi
Хмсс гледах едни логове и се замислих над нещо.... А какво е то ще си остане за мен, предпочитам да не знаят някои хора колко са зле станали ...
sandprince
правя тука някви сметки от които излиза че ако подхвана това което съм замислил ще вадя по половин милион за 2 месеца...WTF???