Търсене на постове: #мисли

шУс!
notexist
@CBeTHaX мислиш че има значение ли?
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia ще съжаляваш, помисли си пак, последно...
Свилен Попов
svil4ok
@mignev да за цената си е супер :) аз си мислих, че говориш за жребия на Черно Море :(
Юлиян
yuliyan
сядам да си интегрирам дизайна за уордпрес :) тъй както съм го замислил ще трябва да се отърва от footer.php и sidebar.php :(
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia Винаги мислиш че нещата са точно така както ги виждаш, но дали наистина е така?
Иван Савков
sandprince
мисля че съм потребителят който следи най-много други потребители тук, вий как мислите?
шУс!
notexist
@venom хаха е защо, кажи какво ми мислиш :?
Zamunda.NET
zamunda
Какво мислите за полигамията?
http://zamunda.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=113860
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@drgigguls А аз си помислих че ти си на изпит ;) Хаха да те викам и на моите изпити така :)
Denis Zhekov
Snooby
@LoyalTravel Според мен първо трябва да помислите над обновяване на сайта си. Един освежаващ редизайн му е повече от нужен.
Loyal Travel
LoyalTravel
@axeny Ще го обмислим .. Не го изключвам засега като вариант :) Предвиждаме много нови изненади, така че .. Очаквайте !!
Белкин
ReXTaN
@Forsi Честито за телефона ;) Мислим ся като се прибираме да си взема Nokia N97
Иван Савков
sandprince
@muiiio и аз, замислил съм се да си взимам 15" macbook от novmac
patblansh
@antubis ти си по-лудичък и от мен! а аз си мислих че е голям проблем, че шефа е изял последните солети в съня ми
http://antubis.edno23.com/view/post:247981
Margarita
SacramentDeath
@sandprince демек нещо като ръкав ли си го замислил? ... ако ти е познат може и за 600лв да се съгласи :) И аз се каня да си правя ама и при мен фактора пари..
Страница: 217 218 219 220 221

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата