notexist
дзааак, не мога да си събера.. мислите не е подходяща дума, тъй като не мисля.. ммм.. не знам, ама съм разпиляна!
sandprince
мхм...въртът ми се някви странни мисли в главата...
Sham
Поседях малко с приятели в градинката на Народния театър, сега ще се оставя на мислите си и ще заспя. Утре ме чака работа още от рано.До скоро!
aftercollabz
Закон за прибирането: Когато си мислиш, че като се прибереш ще правиш нещо и ще ти е много яко, след като се прибереш вече нямаш желание да го правиш.