notexist
някой: "по бавната смърт ти дава време да мислиш" /// аз: "защо да мисля, когато умирам, като не съм мислила докато съм живяла?"
Anellya
И мислиш за това колко е кратко всичко, а ти пропиляваш времето си с глупости, вместо да се наслаждаваш на всеки един миг...
notexist
@man0l хаха, защо мислиш че има такива?
Anellya
Нещо не мога да си събера мислите и да напиша нещо съществено по темата, която трябва... Реших, че е най-добре да почета малко. Може пък да ми дойде вдъхновение
antubis
Снощи какъв ад беше в София. В такива бури човек си мисли "Повече няма да правя това, което правих вчера".
Sham
учудващо е как хората си вкарват мисли в главата и вярват, че това е истина и реалност