Търсене на постове: #мисли

The Bot
bot23
[ff123] [smileysmile] Защо си мислиш, че са щастливи?! http://tinyurl.com/kleabu
---------
NetCutter
@stankoff да..оказа се, че така са помислили ли още 15-ина човека :D Скапан, шибан блог...оказа се, че кирилица не пуска в коментарите...ама не отиват и в спам
шУс!
notexist
някой: "по бавната смърт ти дава време да мислиш" /// аз: "защо да мисля, когато умирам, като не съм мислила докато съм живяла?"
Анелия
Anellya
И мислиш за това колко е кратко всичко, а ти пропиляваш времето си с глупости, вместо да се наслаждаваш на всеки един миг...
шУс!
notexist
@man0l хаха, защо мислиш че има такива?
Axel
axel
@Snooby мда... Беше казал и че в Apple знаят от какво имат нужда потребителитепреди дори самите тях :D и като се замислиш наистина е така... Дали ще умре...?!?
Denis Zhekov
Snooby
@axel ей, работата си е работа. Не е толкова лесно, колкото си мислиш.
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia О Мииимс толкова си добра и мислиш само доброто на хората xD xD xD
Йордан Яламов
Yalamov
@_sunshine_ първо се научи да пишеш грамотно, после мисли за "извисяване" в литературата.
Анелия
Anellya
Нещо не мога да си събера мислите и да напиша нещо съществено по темата, която трябва... Реших, че е най-добре да почета малко. Може пък да ми дойде вдъхновение
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Снощи какъв ад беше в София. В такива бури човек си мисли "Повече няма да правя това, което правих вчера".
Ruslan Trad
Sham
учудващо е как хората си вкарват мисли в главата и вярват, че това е истина и реалност
---------
NetCutter
@pesho а не мислиш ли, че е кретенско да се гласува за някой, само щото има имиджа на Чък Норис? :D
Стилиян Стефанов
stylius
@svil4ok Поне измисли къде да сушиш така, че да няма буря след това! :D
Denis Zhekov
Snooby
@miStalE ...и измислили хората кафето... xD
Страница: 224 225 226 227 228

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата