Търсене на постове: #мисли

Георги Гърдев
GeorgeSG
Тц. Няма да стане така, очите ми се затварят. Лягам да поспя малко, пък после ще му мислим..
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata - ще измислим нещо за почепката... :)
ameli
Por la noche-всякакви странни мисли,хора,същества.. и скоро ако отида там за където се запътвам от 60 минути..може би и сънища :)
Николай Йорданов
nplus
@unleashed ти през ден с нов аватар ли смяташ да си? Мисли и за заплеси като мен, дето първо гледат аватара - после ника :D
Йордан
Qlamoff
@tedo92 Точно това, че нищо не е измислил! Всеки ден се убеждавам, че новата програма по която сме е пълен ташак! 95 сме най еб**и във всяко отношение!
Теодор Георгиев
tedo92
@Qlamoff какво пак е измислил министърът?
plovdivchanin
Чудя се кое е по-опасно за ИТ бизнеса в БГ. Световната $ криза или некоректните и крадливи "колеги" в бранша ? Какво мислите?
Николай Йорданов
nplus
За (времето на съществуване на edno23 минус два дни) така и не си измислих свястно описание до 80 символа. Поредна проба... Става ли така? :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Анкетите в замунда обаче разцепват.. "Кой е измислил романтиката", "Съществуват ли добри дела", "Каква е идеята на Коледа"...
Angelo
Какво сте почнали да ме следите 283487 човека, мислите, че ще ви заведа до някъде?
Георги Гърдев
GeorgeSG
3 дена (днеска + още два) няма да съм на училище. Мноо хубаво, ама само жлъчката ми не мисли така, та го удря на протест...
Ивелин Георгиев
h4ckY
@sandprince аа това обеснява много неща, аз си помислих да не си нещо болен ;) притесних се за теб :) хахахах
mirela
mirela
Мъча се да работя,всичко е замръзнало,даже и бариерата ,трафика е слаб,тук е -13 градуса.А до 19 колко часа има още......не ми се мисли......
Александър
kamburoff
@cruzz16 а ти как мислиш :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@amigo Да и мен също :) не че не е права, но все пак можеше да е малко по-тактична не мислиш ли ? :)
Страница: 279 280 281 282 283

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата