kregma
Брей нещо днес ми е ден за размисли... май май е по добре човек да не мисли .... твърде много неистински неща и фалш наоколо:> Наздраве за истинските неща:>!
venom
Кажете кой е измислил тъпите батерии за GSM-и ??? Да ида и собственоръчно да го убия !
Chocha
Толкова ми е трудно да си изразя мислите... особено като ги нямам.
bearnik
седим с колегата и мислим... мислим и седим... май само със седенето ще си останем. TRUE!
Rx-Ende
В The Terminal Том Ханкс говори Български о.О Кракозия..Ху да фак измисли това име за държава?! о.О