Търсене на постове: #мръзна

Snoopy
blacksnoopy
Ходих до магазина да си взема 250гр фъстъци и мисля че е време да си пусна Whitesnake, че ми омръзна тоз джаз :)
Petya
Principessa
@h4ckY "хахахаха" кво да съм учила? съпорт на мрежи ли мило? :Р ей сега! тръгнах! виж ме как съм се затичала! туризма ми омръзна и ще уча и работя съпорт... :>
Snoopy
blacksnoopy
@n3mo Яко е, да. Изгледах 1ви сезон за 4 дни :D Трябва разнообразие, че ми омръзна :D
Светозар Георгиев
voic4e
Уф, омръзна ми да вися в Предприемач. Някой да ми предложи интересен сайт за разглеждане с нещо свежо в него? :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Joshua1985 Стига с тия мачове :) не ти ли омръзна :)
Ив
rhea
Слагам си Open office за Windows. Омръзна ми тоя ужасен, бъгав, бавен Word.
Гергана
Geri
напоследък не пиша тук... май малко ми омръзна :)
Семкаджия
Effect
офф омръзна ми да цъкам таз Фифа и викам хайде да постя малко хахахах
Ivo
voxy
баси пак дават съвети как се бложи, не им омръзна
Ив
rhea
Най-сетне си взех второто телефонче от поправка. Дано няма проблеми повече, че ми омръзна.
Николай
freakylp
Някой да има идея без трудов договор откъде мога да изтегля около 4000 лв кредит ( може и кредитна карта ) ,че вече ми омръзна да чакам :)))))))
Гергана
Geri
Ооо-да!Прибрах се!:D...сутринта замръзнах в училище,но после грейна слънце и се постоплих...испитваха ме,поспах си хубавичко,направих контролното..и..така..:P
Николай
freakylp
@voic4e Защо така мен ?! И мен последно време ме мъчи подобна мисъл ?! Ехх тъкмо си мислих ,че съм намерил това което ми харесва много и се оказа ,че ми омръзна
Светозар Георгиев
voic4e
@Mihaelina и да не е той - няма значение, и да няма мадами нищо лошо. Но ми омръзна да слушам как се говори само за работа :( И то като моята не ми се работи :(
Светозар Георгиев
voic4e
Уф, аман от програмисти!!! Трябва Ник да зариби повече мадами за този сайт, защото ми омръзна да слушам за PHP, проекти, блогове, дизайн и други подобни :(
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата