BeautifuLDisasteR
трябва да отивам на училище дано се е постоплило отвън щото иначе ще замръзна
blackmore
Малииии, какъв студ е навън. Докато се прибирах от работа, ми замръзна мозъкът. Надявам се на премиерата на книгата ми да не е чак толкова студено...
YanaMitseva
отивам малко навън да помръзна и да дишна малко въздух!
eneq
показвайки ми, че машина на времето съществува. И бях там, замръзнала в момента преди няколко години, в нечие друго легло, в нечий друг живот. После студената
stefcho
тоя рони пак направил 147. омръзна ми от него вече ..
hippers
Преподредих си стаята, че нещо ми беше омръзнало да я гледам така.
stefcho
не искам да звуча като фенчетата, дето само знаят 'съдията педерас', ама ми омръзна на тая олимпиада, да свирят против нашите момчета.