Търсене на постове: #мръзна

Георги
nickname778
Хах, днес на спирката изпитах мазохистично удоволствие:)След като вчера измръзнах кат куче, днес бях с суитчър + яке и лекичко се подсмихвах на зъзнещите:)
BeautifuLDisasteR
трябва да отивам на училище дано се е постоплило отвън щото иначе ще замръзна
Egoist
blackmore
Малииии, какъв студ е навън. Докато се прибирах от работа, ми замръзна мозъкът. Надявам се на премиерата на книгата ми да не е чак толкова студено...
Яна Мицева
YanaMitseva
отивам малко навън да помръзна и да дишна малко въздух!
BeautifuLDisasteR
@n3mo аз още вчера и днес чак ми омръзнаха в края на деня :D в много странно емоционално състояние съм тия дни явно :D
Snoopy
blacksnoopy
@antubis :) Преди 1 мин изтрих от телефона си Black Label Society - Concrete Jungle, че ми омръзна :)
Енея
eneq
показвайки ми, че машина на времето съществува. И бях там, замръзнала в момента преди няколко години, в нечие друго легло, в нечий друг живот. После студената
Йордан
Qlamoff
@silia е аз пък цяло лято вися на море... омръзна ми вече- всеки ден скара, бира, плаж, море- това е да си варненче :D
CrAzY-MaST
@ZzZaPyr как си :D блогваш ли в блогчетата :) или ти умръзна ?
stefcho
stefcho
тоя рони пак направил 147. омръзна ми от него вече ..
Стефан Митев
Rx-Ende
@X7r3M1s7a 3 пъти съм я превъртал халфката и още не ми е омръзнала :D
шУс!
notexist
@man0l ми не ми се качва във вбокс само за да покажа че ментата ми е замръзнала.. то се вижда и от снимката :Р
Костадин Костов
hippers
Преподредих си стаята, че нещо ми беше омръзнало да я гледам така.
шУс!
notexist
@man0l не искам да казвам, че пак ще се изнервя :Р относно филма, дано е хубав, че ми омръзна от посредствени ленти..
stefcho
stefcho
не искам да звуча като фенчетата, дето само знаят 'съдията педерас', ама ми омръзна на тая олимпиада, да свирят против нашите момчета.
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата