svejo
wireless-ваме си на открито, но нещо измръзнахме ....
rhea
Днес също ще се отдам на творческа дейност. Да отмена поне тая курсова, че ми омръзна вече.
daniela_trendy
Какво е това чудо! Нямам наспиване от няколко дена!Омръзна ми да проспивам половината ден и после да нямам време за нищо!
daniela_trendy
реферати,реферати,всички с изисквания,вече ми омръзна да ги спазвам!
vankov
Това време трябва да вземе да си пооправи малко...Току що се прибирам, омръзна ми да джапам.
painkiller_toni
Oх, омръзнаха ми всички тези тежки игри. Тряабва да ми на на нешто по-леко, като... Mario!
blacksnoopy
Този вятър навън почти ме отнесе. Замръзнаха ми ушите.
pesho
Добрo утро, България. Леко премръзнал стигнах до офиса, изпих си кафенцето, сега наливам energy drinks и чертая плана си за деня.