Търсене на постове: #мръзна

svejo.net
svejo
wireless-ваме си на открито, но нещо измръзнахме ....
Mariyan
Омръзна ми, когато искат помощ да ми се подмазват, защото много ясно, че човек, който пише с теб на 2 месеца веднъж не му пука за теб, а просто иска помощ... :)
Ив
rhea
Днес също ще се отдам на творческа дейност. Да отмена поне тая курсова, че ми омръзна вече.
Ели
Po3u
До сега висях с приятелчета в ПИТИЕ на по мента-мляко. Голям кеф:) Само че ми измръзнаха крачетата.
daniela trendafilova
daniela_trendy
Какво е това чудо! Нямам наспиване от няколко дена!Омръзна ми да проспивам половината ден и после да нямам време за нищо!
Ели
Po3u
Пуснах малко снимки от ЗАМРЪЗНАЛАТА среща вчера. Беше невероятно ! http://sluchki.blogspot.com/2008/04/blog-post_09.html
daniela trendafilova
daniela_trendy
реферати,реферати,всички с изисквания,вече ми омръзна да ги спазвам!
Вал Ванков
vankov
Омръзна ми да ме лъжат, вече не знам кое от това което чета е истина и кое не... :D В svejo.net от 3 часа все странни статии чета!
Вал Ванков
vankov
Това време трябва да вземе да си пооправи малко...Току що се прибирам, омръзна ми да джапам.
Snoopy
blacksnoopy
Леле, много студено навън. Замръзнах.. А преди това с @9teen8t9 не ни беше студено http://i.data.bg/08/03/19/863673_orig.jpg :D :P
Тони
painkiller_toni
Oх, омръзнаха ми всички тези тежки игри. Тряабва да ми на на нешто по-леко, като... Mario!
Snoopy
blacksnoopy
Този вятър навън почти ме отнесе. Замръзнаха ми ушите.
Антоан
toonito
@Serjo препоръчай някоя игра че WOW нещо ми умръзна и ся...
Snoopy
blacksnoopy
Пих бира пред НДК до преди 30 мин. Замръзнах :D
Петър Илиев
pesho
Добрo утро, България. Леко премръзнал стигнах до офиса, изпих си кафенцето, сега наливам energy drinks и чертая плана си за деня.
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата