blacksnoopy
@man0l Еее изпревари ме с 2 сек ;d
silia
Най-ужасния час по английски... Даскалката: What about your brother? Аз: He's dead. И се разревавам по най-брутлния начин...
doskias
Голяма работа да си оборотен и в диското да си с различен всяка вечер, а сутринта да си тръгваш разревана и сама! The kids aren't alright!
simsy
Времето обаче е гадно... Дано да превали преди да изляза, а не да ме вали после.
Weed
разцъквах едно бийтче и викам да си лягам вече...ама първо ще изгледам няколко епизода на трева
Weed
най-накрая се реших окончателно да си пусна трева...айде сеа в леглото да гледам
Nick
Днес наблюдавах как двама мангали се надпреварват по булеварда с коне с каруци, натоверени със сено! Дори не беше смешно - беше грозно и гнусно.