bubulinka
ох, пак гледах "Raise your voice", пак ревах много.... няма друг филм дето да извади толкова на показ крехката ми страна...
Marico
Благодаря ти Господи за изгрева, за небето, за облаците, за всички хора, които познавам и който ще срещна някога. Благодаря, че съществува музика на този свят.
rhea
Много се размазахме снощи. Мноого. Чах сега имам сили да стана от кревата и да изпия едно кафе. А уж щеше да е кротък рожден ден.
leonartis
На тревата в ранчото в Мараш играем като "Chu chu ua". Голям купон. Дискотека под открито небе. Ама комарите хапят.
leonartis
Животът на дъжда е къс-между небето и земята.Дъждът умира в мека пръст сред корените на тревата.Т`ва поезията. Прозата е че трябва да заведем Аги на градина.