rhea
Около 5;25 ще е изгрева. Днес е било 5.22, те са +/- няколко минутки.
leonartis
Пред "Технополис": Това рено идва бясно отсреща, отдолу се движи яваш-яваш опел комби. Реното прескача тревата, влиза насреща. Бууум... Трима ранени в реното, д
euro2008
От УЕФА доволни след смяната на тревата на Санкт Якоб
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1682
Hamaelleon
@man0l: да, разбрах, проверих.. оправих се по друг начин.. някой път CSS ме удивлява искрено, друг път ми се доревава от него..
Joshua1985
Айде Добро утро на всички , деня започва с леки превалявания значи няма да има плаж. О страхотна възможност да си стоя вкъщи и да си уча.Хммм едвали.
euro2008
Германците отказаха да пробват новата трева за 200 000 евро в Базел
http://www.sport1.bg/sport1/node/98291
rhea
Току-що се прибрах, но нещо хич не ми се спи, което значи че утре до към 13 ще се търкалям в кревата. Ще почета малко книжка.
hippers
Бул. България е някъв ад. Пеша изпреварвам всички коли и автобуси.
euro2008
Сменят тревата на стадиона в Базел за 1/4-финалите
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1358
Rx-Ende
Boney M. - Sunny "Sunny one so true, I love you." / копеле, седя си на терасата и си рева о0