Rx-Ende
Добро утро на всички. Днес времето ще бъде досадно-горещо с превалявания от градинските пръскачки в късните часове!
Marico
Човекът с косачката е пред моя блок. Настръхвам! Що трева острига за два часа - за всички ще има. Да живее ББ!
eli4ka84
мммм, как "ухае" вкъщи на току-що окосена трева....
georgimateev
блааа тука една колежка как се разрева и изхвърча и ми изкара акъла.... то кучето и щяло да умира. Дишааай дишааай.... какви неща си помислих само
eli4ka84
днес имах страшно "вълнуващ" ден- учих на бюрото, после учих навън в парка, после спах и после учих в кухнята... мислех да дочакам изгрева на слънцето,но ми спи