Търсене на постове: #рева

mila
@Silvy то няма нищо лошо,освен когато преваляването е с плътността на оловото-сутринта не виждах нищо през прпзпреца си-егати пороя беше.
Silvy
Е, няма нищо лошо да превали един ден.:) Аз се чудя какво да правя тук в Прага, като почти всеки ден вали и е ужасно студено, а аз имам само летни дрехи.
Стефан Митев
Rx-Ende
Добро утро на всички. Днес времето ще бъде досадно-горещо с превалявания от градинските пръскачки в късните часове!
Стефан Митев
1216351573641659.jpg Rx-Ende
Дочаках изгрева :) Добро утро на всички!
Стефан Митев
Rx-Ende
Тая вечер ще се чака изгрева :P
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l кака Ани мацката, която те покани ли е или друга? Ей, с това Мохито... трябва да хвана някоя мацка да ме почерпи, аз ще мисля с какво да се реванширам :)
Яна Мицева
YanaMitseva
@man0l да, нея имам предвид! @zhesto мерси за поздрава! вече реших - няма да пропусна! мъжО има да се реваншира заради Металика! [доволна зъбата усмивка]
Egoist
blackmore
@Marico, направо ще отвеем батебойковци, сергостанишевци, георгипървановци. И това само заради една трева. Колко е ценна понякога тревата...
Coverdale's PRwife
Marico
Човекът с косачката е пред моя блок. Настръхвам! Що трева острига за два часа - за всички ще има. Да живее ББ!
Ели
eli4ka84
мммм, как "ухае" вкъщи на току-що окосена трева....
Ели
eli4ka84
трябва ли да косят тревата от 7ч. ТОЧНО под прозореца ми ТОЧНО когато имам толкова много да уча??? :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Влизам в банята и после отивам за реванш на вчерашния белот.. :)
Георги Матеев
georgimateev
блааа тука една колежка как се разрева и изхвърча и ми изкара акъла.... то кучето и щяло да умира. Дишааай дишааай.... какви неща си помислих само
Ели
eli4ka84
днес имах страшно "вълнуващ" ден- учих на бюрото, после учих навън в парка, после спах и после учих в кухнята... мислех да дочакам изгрева на слънцето,но ми спи
Ив
1214926888816100.jpg rhea
Изкъпах се и вече не мириша на шишче :) Сега качвам снимки в flickr, а после отивам да хапна и сигурно пак ще спя. :) Ето и една снимка на изгрева от Витоша.
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата