Vamp1r3
Трудно се отправям нещо към кревата. Все ме тегли да 'размишлявам'. Леко водката ми мълви странни стихове, и от Строежа не ми помагат особено с 'Come as you Are
Serjo
Искам да реваааааааааа......
Vamp1r3
Още един изпиющ ден отмина. Цигарка, литър Количка, ципсче, епизодче на Galactica-та и "О сладостен креват"
rhea
Опитвам да си организирам следобед сред природата, но нещо всички са се изпокрили и са по-ниски от тревата.
Vamp1r3
Не мога да се събудя, тътрузенето от кревата до кафе машината ми се видя като изкачване на хималайски връх.
MARFI
Давам си приз за най-тъп сред простите! Забравил съм си алармата включена за 6:00! Поне видях изгрева, хубава гледка, полезна и зареждаща!
daniela_trendy
май ще ходя да гледам надпреварване с коли-някакви мъжки щуротии,но нали трябва да сме солидарни!
Bulgarism
Хвърлих си един душ,но на път за банята нещеш ли единия ми крак изпревари другия и залитнах в леко притворената врата на хола и хоп сега ме боли дясното рамо...