Търсене на постове: #рева

Teo
torashko
Окосих тревата (не тая за пушене ) пих бира, и учих а ве пълноценен ден ;)
Михаил Петров
Vamp1r3
С час закъснение се вдигам от кревата, то вече ми стана навик :(
Михаил Петров
Vamp1r3
Трудно се отправям нещо към кревата. Все ме тегли да 'размишлявам'. Леко водката ми мълви странни стихове, и от Строежа не ми помагат особено с 'Come as you Are
Михаил Петров
Vamp1r3
Trev4o макар и с закъснение го поляхме :) Живичък и здравичък да е и дано след 4 часа успея да се вдигна от кревата :) Аде са келепир - Шангри Ла - Ние сме едно
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@bogo - "Спя и рева, акам и ям, това е моя жизнен план." - като се замисля и аз не се различавам много :)
Serjo
Serjo
Искам да реваааааааааа......
Михаил Петров
Vamp1r3
Още един изпиющ ден отмина. Цигарка, литър Количка, ципсче, епизодче на Galactica-та и "О сладостен креват"
Ив
rhea
Опитвам да си организирам следобед сред природата, но нещо всички са се изпокрили и са по-ниски от тревата.
Гергана
1209642890690220.jpg Geri
Изчезвам!Отивам да потъпча тревата в парка :P
Михаил Петров
Vamp1r3
Не мога да се събудя, тътрузенето от кревата до кафе машината ми се видя като изкачване на хималайски връх.
Мартин
MARFI
Давам си приз за най-тъп сред простите! Забравил съм си алармата включена за 6:00! Поне видях изгрева, хубава гледка, полезна и зареждаща!
stefcho
stefcho
@plastichen, като съм се родил, съм казал глори, вместо да изрева :D
Петьо
malak_irod
Днес беше иб.хти скапания ден цял ден трева и бира :D
daniela trendafilova
daniela_trendy
май ще ходя да гледам надпреварване с коли-някакви мъжки щуротии,но нали трябва да сме солидарни!
NED
Bulgarism
Хвърлих си един душ,но на път за банята нещеш ли единия ми крак изпревари другия и залитнах в леко притворената врата на хола и хоп сега ме боли дясното рамо...
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата