Търсене на постове: #релакс

Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG какво се ядосваш? :) йее за мен срока официално приключи :) доволна съм от резултатите.. :) сега ще има пълен релакс :)
Стоян Николов
amigo
Релакс след дългия ден :)
Лидия
LiDSoN
пускам си малко музика и отивам да си направя един чай ...малко релакс и после пак ... ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Искам работния ден да свършва... баси деня... чак толкова до сега не съм забивал... но тая вечер релакс и утре ще направя това което днес ме претовари :)
Александър
kamburoff
аз ще лягам със чиста съвест че деня го изкарах в най-голяма релаксация... утре пак на лов за Мигове и най-вече почивка, почивка, почивка.....
Александър
kamburoff
Сантана и Крис Реа съм ги пуснал да ме релаксират. Миг за загубата ми на шашки от Роско се появи.... абе гадина си е моя съквартирант - мразя го!!! :D
Ив
rhea
Почти избутах сесията. Остана ми само еидн изпит,но той е чак на 26ти и имам достатъчно време да се мотая и да чета за него. Най-сетне малко релакс.
Yana
Yancheto
още чай, още финанси :) искам плаж, слънце, коктейлче от кокосов орех с чадърче и релакс с хубава книга :) лято, лято...
Николай
novinabg
Малко релакс @X7r3M1s7a какво става
Йоана Николова
ladyjoana
ох свърших с ученето :) сега ще релаксираме :) препоръчайте ми някоя хубава комедийка :)
Александър
kamburoff
Пълен Релакс!
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Ще залягам да гледам последната серийка на "Бягство от затвора". Релакс в петък вечер. :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Обедната почивка свърши но това не пречи да пийнем биричка за релакс :)
Петьо Пенев
dj_aquarius
Здравеите днес при нас е доста приятен ден и смятам да си направя една релаксираща расхотка в гарата :)
Йордан
Qlamoff
Най накрая бе!!! Свърших го тоя тъп дизайн... пфуу :) Сега релакс и 2-3 дена никакъв фотошоп :]
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата