kamburoff
аз ще лягам със чиста съвест че деня го изкарах в най-голяма релаксация... утре пак на лов за Мигове и най-вече почивка, почивка, почивка.....
rhea
Почти избутах сесията. Остана ми само еидн изпит,но той е чак на 26ти и имам достатъчно време да се мотая и да чета за него. Най-сетне малко релакс.
novinabg
Малко релакс @X7r3M1s7a какво става