Търсене на постове: #релакс

Недев
Snake
Сега гледам глупости и релаксирам! После мисля да направя лого на @axeny и след това ище глупости! Много хубав ден е! Само 2 часа на училище! :)
Гергана
Geri
@NjoYko релаксирах лятото... с водка в лявата и бира в дясната рака :D сега е време да си стегна дупето! :D петък..ще фиркам на воля ...хихи
Дацко Маринов
NjoYko
@Geri Толкова учене не бива бе :D релаксирай малко
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Qlamoff няма лошо дай релакс малко ;)
Бахар Мустафа
axeny
@Lam40 towa e най-доброто пълен релакс
Стефан Митев
Rx-Ende
Най-накрая вкъщи :) Лежа си, релакс, сокче, музичка.. Йее...
Weed
след даскало...ся малко релакс после хапване после трябва да почета и сигурно малко на компа ще се отдан накрая...
NQKOI
A123
@man0l какво ще правиш довечера...ще излизаш ли или релакс в къщи
Станислав Бонев
bonev
И тази седмица изтече... Следват 2 дни релакс...
Drъnata
Dr1nata
Свършихме с мъкненето на бойлери, фаянс и разни други глупости. Сега малко релакс
Petya
Principessa
@RMPG баси релакса дето ми е:) имам чувството, че и в корема на майка ми съм слушала само minimal по цял ден мога да съм си само на това :)
Стилиян Стефанов
stylius
Два дена релакс, компютъра служеше само за сменяне на песните и филмите, дори спрях интернета. Но всяко чудо за два дни и отново съм онлайн.
Йордан Копринков
expire
Добре си починах през обедната почивка... релакс-мрелакс.. това-онова :) Време е за работа отново :)
Snoopy
blacksnoopy
@aftercollabz Еми след запой идва много релакс :D Не се развива бързо действието. Едно спокойно, говорят си, няма екшън.
Станислав Бонев
bonev
Ех... Уморителен ден отново. Много лошо, когато някой от колегите ти не става за нищо от чорапите нагоре. Обстановката се изнервя ужасно много! Грр. Сега релакс
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата