blacksnoopy
Качих си един албум на Nine Inch Nails и излизам да релаксирам на чист въздух
Nick
За мен работният ден започва чак сега. Има си и позитивни страни да нямаш ток цял ден - повечко релакс, кафенца, храна..
eyankulov
попреметнах матряла по ЕЕ и ся релакс
Hamaelleon
Смъкнах си "Великата тайна на водата", мисля да направя едно обедно кино за релакс
ENIGMA
Днес е петък......работната седмица приключва-два дни за РЕЛАКС-кой както намери за добре
Hamaelleon
една баня за релакс и отново на работа: днес ще лепя титрите на два комикса.. после ще видим