N1GGaZ
преди малко станах и цял ден ще релаксирам
dzone
Слушам си музика от сайта... релакс... релакс... то в тая жега друго не ти остава!
doskias
Vivaldi - The Four Seasons - Summer (in G minor) - едно от най-релаксиращите неща - класическа музика, в компанията на чаша червено вино - Наздраве!
Luna71c
Релакс пред компа мноо жега
N1GGaZ
сутринта се прибрах бях на Балкан за 1 вечер пиинахме веселихме се и сега релаксирам
Luna71c
Ся мисля да си пусна филм да гледам малко релакс след снощи.
inana
Най-сетне отпуск.7 дена но пък и на толкова съм доволна.Вземам детенце и духвам към Албена.Ще лежа до басейна и няма да мисля за нищо.Това е релаксация.
dj_aquarius
вчера бях цял ден на работа с баща ми да му помагам аз се прибрах късно а него още го няма пих кафе и релаксирам докато го чакам да се прибере ако изобщо има та
Rx-Ende
E точно са, когато си релаксвам и си мисля за хубави неща не ми се разправя защо не ме кефел тоя..