ZzZaPyr
Я препоръчайте някакво филмче за преди лягане. Всичко е добре дошло но предпочитам неангажираща пуцалка от сорта на Babylon A.D. за да ме приспи по-лесно ;D
eyankulov
прибрах се сканирах една тетрадка свалих снимките от апарата и ся кфооо сигурно филмче ше гледам
ryna
трябваше да имаме прожекция за граждани на "Карго - изгубена невинност" - филм за трафика на хора...
eyankulov
добро утро. днес ше е разбиващ ден. илиза .net (181), ше ми донесат първи брой на Explorer, ше пия кола ииии ше гледам филми иииии и аз нз кфо др
stefcho
дори сам не подозирам колко съм във филма. я марш да лягам!