Търсене на постове: #филм

Георги Неделчев
1223852403836212.jpg joronedelchev
"Дзифт" - за и против. Веднага ще кажа - много повече За. Но нека анализираме плюсовете и минусите на филма в детайли. Цъкни върху линка...
http://www.joronedelchev.com/2008/10/blog-post_13.html
Мартин Маринов
podmatrix
Да взема да си харесам някой филм за сваляне и да вървя да го гледам и след това да лягам.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@venom кой от сичките филми ще гледаш преди лягане
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@venom ако под губене на време разбираш гледане на филми да
Велислав
_vin_
@eyankulov man, кажи някой готин филм да гледам и аз, че откачам тука.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
мале за пореден път попадам на някъф откачен филм. THE OBJECTIVE- няяям думи. побърках се. фффф деба шо се попадам на такиа филми. пфффф. да ги ева
Велислав
_vin_
Върнах се преди 30 мин ....малиии ся съм като парцал...наядох се здраво и влизам да се къпя ;)..после филмче някое :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
изядох към 7 парчета баница изпих почти литър айрян и ся ще гледам някое филмчееее. па после ше уча
Snoopy
blacksnoopy
@ZzZaPyr Хареса ми. Иначе цялата динамика на филма е в трейлъра :D Да не очакмаш някакъв екшън :)
Леприкон
ZzZaPyr
@blacksnoopy мерси, ама скоро не се очертава път до София. Май ще чакам Мол Плевен да отвори киното и ще се надявам да въртят филма. Четох че бил много добър
Ruslan Trad
Sham
@h4ckY хахах , филмите почнаха
шУс!
notexist
@man0l много е хубаво.. бих го сравнила само със чаша студена бира и лютив чипс плюс някой заплетен филм, без значение жанра :)
Велислав
_vin_
Малии...как се уморих .... ся чакам папането с нетърпение и после да гледам някой филм и съм в леглото :).
Александър
kamburoff
филм- Новия Вавило! хаха американски писатели - Сащ е Рая а всичко останало е Зло- и филмите им са такива!
AM
Mishef
На кой му липсват всичките филмчета от детството? :)
http://www.toonjet.com/
Страница: 424 425 426 427 428

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата