joronedelchev
"Дзифт" - за и против. Веднага ще кажа - много повече За. Но нека анализираме плюсовете и минусите на филма в детайли. Цъкни върху линка...
http://www.joronedelchev.com/2008/10/blog-post_13.html
podmatrix
Да взема да си харесам някой филм за сваляне и да вървя да го гледам и след това да лягам.
eyankulov
мале за пореден път попадам на някъф откачен филм. THE OBJECTIVE- няяям думи. побърках се. фффф деба шо се попадам на такиа филми. пфффф. да ги ева
eyankulov
изядох към 7 парчета баница изпих почти литър айрян и ся ще гледам някое филмчееее. па после ше уча
kamburoff
филм- Новия Вавило! хаха американски писатели - Сащ е Рая а всичко останало е Зло- и филмите им са такива!