Търсене на постове: #филм

Petya
Principessa
@man0l да ееее! като тъпата фраза по филмите! :D и ми вика "не ми се прави на по-тъпа, отколкото си" :D че той знае ли ме колко ми е изтрещял мозъка ;) :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Ще направя филм с име "Света е управляван от кучки" :D
mila
@Silvy ми аз доколкото разбрах няма такива филми вече и от миналата година всички сме с тест!
Велислав
_vin_
Аз преди разпусках като си пална едно наргиленце...опъна си краката , пусна си някое филмче :)....и ако е достатъчно добър качака ти замайва глата :) аххахаха
Иван Савков
sandprince
@podmatrix той целия филм е доста тъп...
Мартин Маринов
podmatrix
Аре бе тоя филм няма ли да се тегли вече, че заспивам...
Вангел Стоев
venom
@SaTaSi Кой филм ще гледаш ?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Отивам да си взема едно душче докато си чакам филма :) Да се загрея малко ... че в това топло време на мен ми е студено ХхХ не е лесно да си идиот
Вангел Стоев
venom
Абе я ми кажете някой интересен филм, че незнам к'во да си избера да гледам като лягам ...
Надя
samotnata
Тъкмо се довлякох вкъщи ... Днешният филм ( както и в последната седмица) е ИСТОРИЯ :) За каква независимост трябва да пиша щом не вярвам в нея ?
Drъnata
Dr1nata
Решено е! Ще се гледа филм с надеждата да ме преспи
Serjo
Serjo
@man0l ,пием мляко и гледаме детски филмчета :)
Радо
radoboy
@eyankulov вече всичко е ясно :) Аз съм изостанал малко с филмите и сериалите, но със сигурност не съм го измислил аз този израз :) 1000x за инфото.
Ivo
voxy
@Longanlon, филмът изглежда добър по отзивите на силно негативно настроената публика, пък много важно какво значи дзифт
Велислав
_vin_
Ааааааа сега се връщам от кв. Сердика с байк-а :)...хахаха 32км си навъртях ....сега ще се нагрухтя и пускам някое филмче :)
Страница: 423 424 425 426 427

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата