blacksnoopy
Гледах Undercover Brother. Тъпичък филм
Weed
предложете ми филм много ви моля
aviatrix
@n3mo щях да му кажа че с винамп не се гледат филми ама си замълчх и му казах да изтегли някви измислени кодеци XD
rhea
Уговорих за кафенце след 30 мин и после ще си спретнем лежерен филмов и дремещ следобед/вечер.
pesho
Неделя е. Целия свят мързелува. Всички дремят, зяпат филми, пият кафета, ходят на кино... Аз, разбира се, работя!