eneq
искам да му кажа - обичай ме, толкова е лесно като си го мислиш толкова е невъзможно в дейстителност
lazyfactory
оп,оп!много студено и много вятър,обличайте се :p.....homecoming (music) :p
mishenata
3 филийки с пастет, 3 серии лицеви опори, 1 чаша чай "Горски кът" и аз отново съм готов за работа.
svejo
Сега през терасата гледахме зарята по случай 3-ти март. Беше доста свежа, но за съжаление много кратка...
RuuL
другото което мн ме дразни, вчера някой хора не ми дадоха да им вържа мартеници с пред текст че не обичат, трябва да си пазим обичайте те ни свързват