likeachihuahua
[13:28:09] mims: аз вчера: абе аз май почвам да го преживявам смисъл кво толкова има
[13:28:12] mims: аз днес: ясно ;дд
Bobdweller
Okay, чудя се м/у Sony DSC-HX20V и DSC-HX200V. Мнения и идеи, my photography loving peeps?
http://snapsort.com/compare/Sony-Cyber-shot-DSC-HX200V-vs-S...X20V
bgdn
Europe officially runs out of IPv4 addresses... RIPE NCC now allocating IPv4 address space from the last /8 netblock
joronedelchev
На фона на останалите нови модели iPhone5 наистина изглежда демоде или по-скоро като детска версия на телефон.
mitternacht
После викате, че не вярвате в пришълци :Д (снимката- от щампите)
LoveCappuchino
не мога да разбера какъв е този КИЧОЗЕН стил,който е превзел всички ... за пример :