_e7
преди 15 години беше 1999 г.
eMkyyy
Лежа си и се сетих ,че първата ми целувка беше в дискотека с едно момиче в Приморско аз в 8 клас тя в 9 и като ме дръпна и аз се пускам такъв не знам кво стаа.
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
mudisoft
днес обстановката ми беше макло крийпи
notexist
Още ееин такъв ден и си пускам предизвестието.
tsonchev
Купих си тази вилка за колелото. Втора употреба е, дано всичко по нея е ок.