mitternacht
Изгледах Breaking Bad. Великолепен сериал. Страшно тежък, наистина брутален. Великолепен... Много може да се каже за него....
pacopetkov
Няма българин, който поне в една от mp3-ките си на компютъра да не е чувал "Рафтър дата БГ"!
_e7
lightbox, fancybox или нещо друго за галериЙ?
_e7
какво слушате като кодитйе уе
tsonchev
въпрос към дамите.Как се нарича този вид гримиране на очите? Освен по червенокоси,започнах да се оглеждам и по същите очни линии.А ме е срам да питам шизофрения
mitternacht
дали и в България Тиндър се използва главно за секс? аз пък си мислех, че е за рандом лафене. май съм много заблуден човек...
coolpuppy
До днес можех да се похваля, че не бях хапана от куче. Е, днес и това се случи и то Хела.. Нали знаете как се къса дреха като я закачиш някъде? △ Храсссс.