notexist
Верно ли вали сняг в София?
tedo92
Planet Earth е най-надъхващата научнопопулярна поредица, която съм гледал в последно време. I wanna go everywhere.
notexist
Интернеда ми се зори, освен с едното. Едното ми зарежда и без да имам нет ;д
Ethernet
Как така в другите страни, хората като видят полиция се чувстват предпазени, само тук, ни избива на страх?
notexist
Честито ми, вече си имам вибратор! :д
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
blacksnoopy
Слабичък резултат (14ти от 22), но като за първи път и неподходящи обувки е ок
http://trailseries.bg/the-christmas-run-ranking14/
dandelion
Взех си от тези парфюмирани бонбони от любопитство (и ми беше скучно и купувах глупости от Амазон) и сега мириша супер много на рози (само от едно бонбонче) и
Ducky
Събуждам се всяка сутрин само, за да се протегна, после пак се пашкулизирам и заспивам.