Търсене на постове: Ерика

stefcho
stefcho
@nickname778, еми няма как. навсякъде е така. след лийдс - галатасарай бяха английските, сега италианските, а и въобще .. само южна америка няма начин :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Я някой запознат да ми обясни - като се е сринала борсата в америка тва значи ли, че долара може да падне под лева? :)
starfish
Чудя се на Хамериканците какви са експерти - психолози( за консулите им става дума), направо да хванеш единия и да го удариш в другия
Лидия
LiDSoN
Ей супер ... подариха ми супер яка тениска от америка .... *happy*
Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix Даже HTC се усетиха, че им трябва жакче, та туриха на новият Touch HD, тия.. :D Ех, американци...
Петър Стойков
Longanlon
Полумъртъв от старост ветеран и религиозна фанатичка с пушка, срещу нахилен черен социалист. Дам, интересни ще са американските избори http://kaka-cuuka.com/561
Ruslan Trad
Sham
@RMPG печени американци :p ами..доста салати има,разни дюнероподобни ястия,ориз ,месо :)
Ваня Александрова
vanyaalex
@zhesto с ключовите думи се справям някак си, ама точно там има мноооого дет се правят на хамериканци!
Петър Стойков
Longanlon
Оная пък Пейлин искала да забрани абортите, даже в случай на изнасилване или по здравни причини . Някои американци май бръмбари имат в тиквите. Не само те де...
Ив
1221542994326332.jpg rhea
Хич не им е лесно на братята Американци. Ако всяко лято мен ме брулеха такива неща - стягам куфарите и някъде към западна Европа. Не е живот това.
snow-white
така..плажът артиса...мъкаааааааа!!!!!! живеем за състезанието по латино-американски танци довечера хип-хип -ОЛЕ :P
Свилен Попов
svil4ok
@podmatrix и аз така мисля. Макар доста да почнаха да си измислят. Вчера свободни, днес пак престъпници; от най-търсените в Америка заработиха за ФБР...
NQKOI
A123
@ZzZaPyr 5 сателита ли? е сега вече на Американското разузнаване му е е.... работата :D
---------
NetCutter
Hancock е забавен в началото(напомня ми на хаус), после става ревлив и накрая завършва ревливо...тъпи американци...винаги ги развалят филмите с потенциал :(
Майк Рам
mikeramm
Американска помощ за гладуващите африканци в Андора - много яко! :)) http://tinyurl.com/2q4u4d
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата