dans
Ако аз се казвах Хорацио Гутиерес щях да си седя в латиноамериканския сериал и нямаше да си подам носа от срам. А той се намърдалв Майкрософт.
joronedelchev
След откриването на "Версай" снощи сега се очаква масова миграция от Най-клуб, Син сити и БИАД в посока бившето американско посолство.
http://www.joronedelchev.com/2008/10/blog-post_16.html
DevStorming
Американка си смени името с интернет адрес (16.10.2008)
http://www.devstorming.com/?p=560
leonartis
"BrzydUla". Сериал. Полската версия на "Грозната Бети". "Изядох" първите 6 серии като топъл хляб, за мене бият латиноамериканската и германската версии.
kamburoff
филм- Новия Вавило! хаха американски писатели - Сащ е Рая а всичко останало е Зло- и филмите им са такива!