theheaven
Кога ще ги стигнем.. американците??
pekin2008
Радослав Великов започва с американец в свободния стил
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=539665
stefcho
въобще е удоволствие да ги гледам. американците така и така мачкат, та не си играят много на текстбуук отигравания, и сега се кефя максимално на австралийците.
pesho
Гледам волейбол: САЩ и България. Единия американец няколко пъти го мяркам да потупва съотборниците си по задниците в груповата прегръдка след точката.