Търсене на постове: Ерика

Светозар Георгиев
voic4e
@elle Ъъъъъъъъъ... нещо за Американска наследница ли казваш?
Светозар Георгиев
voic4e
Вече гледам "Американска наследница" с лаптопа пред мен, макар че ме болят очите вече от цял ден цъкане :(
Георги Неделчев
joronedelchev
"- Как намирате Америка? - Ами... ляв завой след Гренландия". Интервю с Джон Ленън.
Мартин Маринов
1217127192289229.jpg podmatrix
Гледах Shoot Em Up доста американски филм, но е готин :)
М. Е.
Eowyn
От няколко дни си говоря с разни хора от Южна Америка, които са решили да ме учат на испански. Ще взема да им говоря на български. Да видим кой кого, хаха.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Пак ги бихме американците. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
Георги Неделчев
joronedelchev
Ще смачкаме ли отново американците или да?
N@sko
nasko
@stefcho ахай.Заеби, важното е тъпите американци да си ходят в шибаните Щати...Аииий ! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Арестуван е американец спасил компютъра си. Баси пича! :) Че и го арестували, мръсниците :D
http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=34722
Silvy
Ето тук малко инфо и снимки от визитата ни в резиденцията на Американския посланик в Чехия :)
http://silvysdiary.com/2008/07/17/us-embassadors-residence/
Silvy
Току що се върнах от коктейл в резиденцията на американския посланник в Прага. Беше невероятно. След малко ще покажа снимки :)
Светозар Георгиев
voic4e
Аз отивам да вечерям, после ще гледам "Американска наследница" и след това пак ще намина да ви видя какво правите ;)
Coverdale's PRwife
Marico
Тва американците не са у ред. На мозък хич не го докарват, ама кви закони вадят...мааани бееегааааааааай
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1954382388
Trinity
Ето с такъв президент могат да се похвалят американците :) http://vicove.com/list_vic_open.php?id=15233&...mp;catid=3
Coverdale's PRwife
Marico
На 17-ти съм на интервю при американците. Не знам какво ще правя с кучето. Не знам дали някои от приятелите ще дойдат да ме изпратят. Отсега съм тъжна.
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата