voic4e
@elle Ъъъъъъъъъ... нещо за Американска наследница ли казваш?
joronedelchev
"- Как намирате Америка? - Ами... ляв завой след Гренландия". Интервю с Джон Ленън.
Eowyn
От няколко дни си говоря с разни хора от Южна Америка, които са решили да ме учат на испански. Ще взема да им говоря на български. Да видим кой кого, хаха.
Lam40
Пак ги бихме американците. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
joronedelchev
Ще смачкаме ли отново американците или да?
Marico
Тва американците не са у ред. На мозък хич не го докарват, ама кви закони вадят...мааани бееегааааааааай
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1954382388
Marico
На 17-ти съм на интервю при американците. Не знам какво ще правя с кучето. Не знам дали някои от приятелите ще дойдат да ме изпратят. Отсега съм тъжна.