Търсене на постове: Ерика

hotco
@Hamaelleon идеята е същата като на hot or not... само че бг мацките са по готини от американките :)
Ели
Po3u
@_GaN_ изчакай само да видиш резултатите :) добре че ще оценяват по американската система, че иначе... малоумници, ама някои елементарни неща се губят :)
Мануел Симеонов
Manuel
Точно след 20 дни заминавам, ех колко бързо тече времето. Ще я видим Америката.
Пламен
pacokatani
Бе, готина е Аксиния, секси е нали, ама мнооооого изкуствена в анфас - като нарисувана c Photoshop за американския Playboy с тея скули.
Мануел Симеонов
Manuel
Много тъпи американци, в 15 от техните сайтове съм се регистрирал и съм написал кога и в колко часа точно пристигам и все пак не знаели кога пристигам...
NED
Bulgarism
@Po3u Д-р Хусе axaxax... :D Това латиноамериканската версия на д-р Хаус ли е ? :D
Snoopy
blacksnoopy
@_GaN_ Става, ако ти се гледа филм за релакс :) Американска комедия :)
Ruslan Trad
Sham
@_GaN_ това е най-хубавото в момента! Сега търсят водачите на проамериканските групи за да ги арестуват.Най-накрая!
Martin_Rusev
Готино е да работиш с американци, когато си в уеб сферата. Българският бизнес е направо на пещерно ниво в това отношение
Мартин
MARFI
Всички живеем Американската мечта Итс Вундаба!
Мануел Симеонов
Manuel
Ще ходя да зяпам нашумелия в Америка "Хортън" на кино, макар че повече ми се гледаше с оригиналното озвучаване от Джим Кери, но ще се задоволя с Руслан Мъйнов.
Nikita
Nika_Nikita
Добро утро,Америка!!!!
Русланчо
NiDaBa
Открих Америка...Sham ми е адаш! Много рядко срещано име!
Димитър Шопов
OptimusS
В Америка си имат град който никога не спи... в България си имаме град който вечно спи - София!
svejo.net
svejo
Научете малко повече за американската история (пародия) - http://svejo.net/home/link_summary/27276
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата