Manuel
Точно след 20 дни заминавам, ех колко бързо тече времето. Ще я видим Америката.
pacokatani
Бе, готина е Аксиния, секси е нали, ама мнооооого изкуствена в анфас - като нарисувана c Photoshop за американския Playboy с тея скули.
Manuel
Много тъпи американци, в 15 от техните сайтове съм се регистрирал и съм написал кога и в колко часа точно пристигам и все пак не знаели кога пристигам...
Martin_Rusev
Готино е да работиш с американци, когато си в уеб сферата. Българският бизнес е направо на пещерно ниво в това отношение
MARFI
Всички живеем Американската мечта Итс Вундаба!
Manuel
Ще ходя да зяпам нашумелия в Америка "Хортън" на кино, макар че повече ми се гледаше с оригиналното озвучаване от Джим Кери, но ще се задоволя с Руслан Мъйнов.
NiDaBa
Открих Америка...Sham ми е адаш! Много рядко срещано име!
OptimusS
В Америка си имат град който никога не спи... в България си имаме град който вечно спи - София!