someone
Лош човек е измислил работното време, лятото, зимата, топлата бира, кафето със захар, америка, циганите, изпражненията и други такива гадости. Компютрите също.
pesho
Гледах "Денят на независимоста" с Will Smith. Един хакна софтуера на извънземните с Windows 95 и, разбира се, американците спасиха света.
zloblyo
обожавам да гледам подигравателно на американците ---->
Mariyan
Препоръчвам ви да гледате филма "Outpost". Интересен е и не е американска боза! А добро утро!
bogo
от Novell са направили някаква система за тотално наблюдение и следене. Можеш да се чувстваш като затворник, майната й на Америка, ако ще се случва това.
rhea
Много забавен сайт. Спуквам се от смях какви идиоти има по тоя свят и най-вече в Америка.
http://notalwaysright.com
stam85
Иде ми да убия един американец в ПУ! След 25 стр превод неще да ми даде есето ми 2рата част от изпита. И кво толкоз време превод на вятъра! Мразя ПУ!