Търсене на постове: Ерика

mila
@Silvy ама много ясно ходи си естествена...за да бъдеш истинска жена:-P А за миналата година нямам спомен може да съм била в Америка отново-бая съм поседяла там
Жорко
someone
Лош човек е измислил работното време, лятото, зимата, топлата бира, кафето със захар, америка, циганите, изпражненията и други такива гадости. Компютрите също.
Петър Илиев
pesho
Гледах "Денят на независимоста" с Will Smith. Един хакна софтуера на извънземните с Windows 95 и, разбира се, американците спасиха света.
fCuk*
1214929107559672.jpg zloblyo
обожавам да гледам подигравателно на американците ---->
GaN
_GaN_
Сума народ в Америка на бригади :( Аз тъкмо се връщам, те хората заминали я на море, я на работа, я на бригада... :(
Даниел
engdante
сега остава да победим Американците във Варна и сме първи :) Браво на момчетата.
Goldy
ах тия китайски врътки .... сигурно и жегата е китайска :D Виж, ако беше американска щеше да има яко мацки около мен ;)
Георги Неделчев
1213834804942704.jpg joronedelchev
Какво четат българите в Америка? Как какво - интервюта с мен, разбира се. Срещите на Джордж Буш са по-второстепенна новина в Чикаго... ;)
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/06/playboy-e.html
---------
NetCutter
Интересно...вече е 00:01 а няма мозила 3. После вцепих, че вероятно се гледа американско време, демек след 8 часа :(
1213428375370908.jpg Mariyan
Препоръчвам ви да гледате филма "Outpost". Интересен е и не е американска боза! А добро утро!
Богомил "Бого" Шопов
bogo
от Novell са направили някаква система за тотално наблюдение и следене. Можеш да се чувстваш като затворник, майната й на Америка, ако ще се случва това.
GaN
_GaN_
Оказа се, че имало баси съюзите. Де да се сети човек, че имало Американски, Африкански и Азиатски съюзи като европейския :)
http://ganspace.blogspot.com/2008/06/new-world-order.html
Ив
rhea
Много забавен сайт. Спуквам се от смях какви идиоти има по тоя свят и най-вече в Америка.
http://notalwaysright.com
Stam
stam85
Иде ми да убия един американец в ПУ! След 25 стр превод неще да ми даде есето ми 2рата част от изпита. И кво толкоз време превод на вятъра! Мразя ПУ!
AM
Mishef
@Joshua1985 това е рускиня, която учи американците на английски език :) виж видеото
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата