Търсене на постове: Ерика

Петър Илиев
pesho
няма такъв уикенд просто...с мацката изгледахме всички части на Американски Пай + още няколко филма...а концерта на Naughty By Nature вчера направо ме довърши
Мартин Цветковски
martata
Глупави ли са американците - http://smeise.blogspot.com/2008/02/blog-post_20.html И питаш :)
Мануел Симеонов
Manuel
Лека е вашата :) попълвах документи за визи почти цял ден, но поне свърших кривата работа! Доста малоумни въпроси тип "Смятате ли да убивате хора в Америка?" :)
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата