Търсене на постове: Работа

Георги Динков
gogata2427
Хрумна ми нещо много умно за вечерята ми,ама не мога да го побера тука..Е виж,фейсбука е друга работа.. :D
Семра Салиева
Semra
ох ако може да не защитавам утре курсовата работа ...
Иван Савков
sandprince
@Rx-Ende мда, че взели и да си го искат. обаче ако това е новия айфонец мноу грозна работа
Алекс
alex95
@nveselinov йъп, един дето това трябва да му е работата го оправя ;)
fransk Cognac
viktorkoichew
Баси как смърди в работата ми.. тая колежката са я ебали.. ;х
Семра Салиева
Semra
Ядох нещо като Рамен ... ама е бледо подобие, сега мисля да си допиша курсовата работа и да се лакирам ............
Семра Салиева
Semra
ужасно се дразня от кухи лейки дето са благодарение на тати или мама на работа ... но вярват че уменията им ще променят света ! Айде няма нужда от феи !
Иван Савков
sandprince
@Yalamov гледай си работата :)
Мирослав Петров
miro91
ooo последни три часа, а имам още работа по проекта.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@svil4ok ако успея да оправя 2-3 неща до края на деня може и да има работаща алфа на новата верися :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@n3mo върши ми по добра работа от filezilla :)
Наси
nveselinov
@_ivo Браво! страшна работа :) много ме кефи. ;)
Алекс
alex95
@aviatrix filezilla ми върши супер работа ;) Има я и за линукс, няма нужда да свиквам на 100 интефейса и автоматично си копвам сейвнатите връзки между 2те ОС
Ally
alish
ииии кой да се сети че има и работа, освен всичко друго..
Йордан Яламов
Yalamov
Имам толкова много работа, че не знам от къде да я почна... :/
Страница: 210 211 212 213 214

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата