Търсене на постове: Работа

Иван Савков
sandprince
@Method-X не имам предвид...ако блога е само с една наосченост,няма други теми на дискусии, етикетите по ти вършат работа.
R3sp3k7
@DMedia ами забавихме се заради един проект, дето утре приключвам, остана един гаден js :D, а по pinksky, нямам работа, то е готов, Тео показал ли ти го е? :)
DMedia
@R3sp3k7 най-вероятно си прав :) кво става с PinkSky, Теодор вика че имаш много работа по него и затова не го пускате
Йордан Яламов
Yalamov
Добрах се до PC!!! Тия дни с тия репетиции- кофти работа!
Георги Цветанов
t0m3kk
@Semra брех... както лошо, така и мило :D странна работа... нещо ме мамиш май!
invisible101
@bobi2801 хахаха а там си знам, че работата е опечена вече :) и все пак ще стискам мн палци пак :*
Семра Салиева
Semra
@Miraculous хахсххх луда работа ! моля те внимавай ! че ако докопаш и миксера ще миксираш ситуацията :D
DMedia
Второто и след малко още две щото си нямам работа :D
Семра Салиева
Semra
Да имаш щастие в любовта е голяма работа. Да имаш голяма работа в любовта е истинско щастие. :D
Иван Савков
sandprince
@sown @semprom голяма работа е, ама напоследък як мързел го е хванал.. :D
strobisto
Комплект подходящ както за студио, така и за външни условия. Комплекта е енергонезависим и за това дава възможности за по-гъвкава работа
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...d=65
strobisto
Комплект подходящ както за студио, така и за външни условия. Комплекта е енергонезависим и за това дава възможности за по-гъвкава работа
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...d=65
semprom
Кофти работа стана с Dir.BG ..
Владимир Колев
deutschi
@invisible101 е скайп сега ... там същата работа :)
Лили
scarlet
@alish по-късно, ако не забвая, ще ти пратя..само брат ми да се върне от работа, че да му изпратя снимка, да я кача на компа, че аз си нямам кабел. ;д
Страница: 219 220 221 222 223

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата