Търсене на постове: Работа

patblansh
изобщо няма да съм мега изпушила на края на деня, два пъти идвам на работа и на училище, ще съм сменила поне 9 транспорта....
Георги Цветанов
t0m3kk
@svetoslav биячи много мани тая работа :D @sown колега, ми пусни си някое готино филмче ако се чудиш кое кажи жанр да ти предложа нещо и така :Р
Ivan
rovise
От 6 часа,ще започна работа по сайта!Да видим какво ще измисля дали ще е ръчно редактирана директория или готова система,няма да е лошо да има и такава екстра!
jmel4e
Водолей - Вие се трудихте здраво, сега си починете... Вашата работа в момента е да решите дали да приемете предизвикателството отново или да махнете с ръка...
http://goodnews.bg/index/page/horoscope/id/10/day/2/1426149885
Drъnata
Dr1nata
Ще си мерим магическите пръчки май :) Мене и минута сън не ме хвана и ще трябва да издържа целият ден. Не че имам няква работа ама съвсем ще ми замине режима
Юлиян
yuliyan
иииииииииии... край на работата, за следващите 5-6 часа :D
Тео
dimitroff
Час - 22:15, работа - още 1 страница и 10 корекции поне, учене - абсолютно нищо...
Ally
alish
ох и и и... несериозна работа. тя като ми ги даде в понеделник, как очаква да проверя 90 контролни до вторник???
Snoopy
blacksnoopy
Отивам в WC-то да си свърша работата и да напиша важен sms. 2 в 1 :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Два астрономически дена, не два дена работа на компа xDDD
Александър
BlueDragon
Поредният проект трябва да е завършен в срок от 15 дена, затова си лягам, че утре да съм свеж за работа :) лека нощ на всички :)
Георги Костадинов
Forsi
@Gothika47 Дам, само при теб е така. Някой от екстеншъните бъгва цялата работа, но не знам кой. Иначе ще се разминеш с година в затвора :P
Иван Савков
sandprince
@miss-impossible следваш принципа - защо да оставям днешната работа за утре, като мога да я оставя за други ден ;)
Наси
nveselinov
Стига ми толко работа.
Даниел
costoff
работя, вместо да съм на ски! баси работата, край няма
Страница: 226 227 228 229 230

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата