t0m3kk
Някой случайно да му се намира статистика на най-ползваните резолюции ?! Ако може да е от 2010-та, но и 2009-та върши работа...
patblansh
много ми е арт...пак искам да избягам от работа и да си купя боички и да мажа по вратата на стаята си
Anellya
Ставам да уча, че компютъра може и да ме довърши. Лек ден на всички и лека работа, доколкото може да е лека.
patblansh
но много помага това, че има такива дето са по-зле от мен..в групата по еБизнес ще се избият - Не е твоя работа Владимире, ако моите права са нарушени няма да..
mlazarov
Имам още доста работа по get-ads.com, но началото е сложено!
http://get-ads.com
mitternacht
Нета почва да се ошитва.Пък като се замисля, един си беше постнал оная работа като аватар, тъй че едно симпатично дупе в симпатични боксерки надали е проблем.