Търсене на постове: Работа

                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@semprom, 5 мин работа, защото крайният срок е след 1 час, а наградата е 100 лв ;pppp
T  Г  Б
ynyfri
търся си лека и доходна работа
шУс!
notexist
@viktorkoichew от началото на седмицата ставам рано и излизам по работа. днес искам кафето си в леглото и ти ме наричаш мързел. мрън. пък и не ям сладко :D
fransk Cognac
viktorkoichew
@Anellya e аз спя нощно време, тъй че няма кога да се изявявам тогава, дори и на работа, но желание не ми липсва :D пък и няма с кой :(
fransk Cognac
viktorkoichew
@Anellya за мен почивните дни не важат, а и съм на работа утре и в други ден нощна смяна :D но пък работата ми е супер лека, тъй че не е проблем, а и съм 2 на 2
fransk Cognac
viktorkoichew
Така се надявах да пропилея днешния ден правейки простотии, а съм на работа до 8-9!!!!! Елате да ми правите компания..
Анелия
Anellya
Добро утро и от мен. Успях да свърша малко работа из къщи преди да седна и сега се залавям (този път сериозно) и образованието си. Лек ден на всички!
Иван Савков
sandprince
май трябва се захващам с работа
Анелия
Anellya
@Angelo Лека вечер и лека работа.
yordanoff
C++ и семейство функции FILE - права за работа с файл. Някакви идеи?
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=32561&st=0&#entry241958
LiliyaDianova
@sown Нищо, и едно парченце мисля, че ще свърши работа...ако има десерт, нещо сладичко след това :P
Иван Савков
sandprince
@notexist ходи, че работата е на зле :D
Анелия
Anellya
Добър ден! Успях да стана сутринта, свърших си работата и се отадам на мързел. Мисля, че ранното ставане не ми се отразява добре. Много започвам да умувам.
-=*****=-
mitternacht
Имал съм самобръсначка с 2 ножчета.Нормално.Имал съм и с 3- гъзарска работа.Ама с 5!!! вече е прекалено :)))))) (контра не питайте как вземам)
patblansh
но пък се разхождам на 12 см токчета докато се оправям за работа :)
Страница: 227 228 229 230 231

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата