ynyfri
търся си лека и доходна работа
viktorkoichew
Така се надявах да пропилея днешния ден правейки простотии, а съм на работа до 8-9!!!!! Елате да ми правите компания..
Anellya
Добро утро и от мен. Успях да свърша малко работа из къщи преди да седна и сега се залавям (този път сериозно) и образованието си. Лек ден на всички!
sandprince
май трябва се захващам с работа
Anellya
Добър ден! Успях да стана сутринта, свърших си работата и се отадам на мързел. Мисля, че ранното ставане не ми се отразява добре. Много започвам да умувам.