Търсене на постове: Работа

Дидо
Miraculous
Мразя някакви идиоти да се правят на голямата работа само, защото са по-големи. Ще го видя тия дни колко е отворен. ;]
Ally
alish
@schizophrenia но но...от цялата работа се събудих тъкмо като разчетох тъпото нещо :D и стигнах до извода "трябваше да карам курса за 60думи в минута,трябваше!"
Yana
Yancheto
работа по никое време :)
hurmaqny
@disappointed ми като се замисля... и двамата вършите една и съща работа, тъй че... излиза, че наистина сте :)
шУс!
notexist
@tedo92 изразих се много крайно. не че не обичам. но не пия. @man0l и квоо? :D @Yancheto то като ми се спи, внушението не ми върши работа :D
Теодор Георгиев
tedo92
Добре, днес свърших доста полезна работа ^^ Написах си по английски, напреднах в задачата от работата, в училище срока завършва добре. Найс ^^
Петър Илиев
pesho
@Gothika47 има мобилна версия: edno23.mobi :) Върши перфектна работа.
Теодор Георгиев
tedo92
Заминавам на работа. До (:
hurmaqny
Истинският творец продължава работата си и през нощта! Аз съм малко фейк... но имам хъс :)
semprom
ииииииии пак усрах работата ..
Ally
alish
@notexist ооо добре дошло. каква работа си търсиш?
шУс!
notexist
@alish мрънливо и глупаво. терсене работа.
Ally
alish
@man0l на мен... ми трябва само работа. ако ти трябвам за преводи, свиркай, защото при първа възможност сменям работата :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Gothika47 google analytics до някаква степен. Не го ползвам често, но върши известна работа...
Вилиана Карастоянова
tarjaTk
@Yalamov Ма ти не се ли мислиш за голямата работа ?..
Страница: 235 236 237 238 239

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата