Bashev
Мъчи ме главоболие, работата не ми върви. Напът съм да намразя магенто.
miro91
ох вече взе да ми се доспива. Имам още малко работа, свършвам я и лягам.
Ourz
Не си е работа без блог ....
sandprince
днеска почти никаква работа не съм свършил, кофти...
miro91
Ох да продължавам сайта че утре заминавам за Шумен а имам доста работа.
viktorkoichew
А днес съм на работа от 6 и 30 до 7 на другия ден! По-дя-во-ли-те!
mudisoft
курсова работа в библиотеката (: fun
acnapyx
Започвам да си мразя работата. Каквото е интересно, не става за публикуване заради вулгарност, останалото пък е смъртно скучно. Блях.